IT technologie jsou dnes klíčovou disciplínou, o tom není třeba diskutovat. A už vůbec ne o tom, že jim málokdo opravdu rozumí. Tak jako jezdíte s autem do prověřeného servisu, protože s ním máte dobrou zkušenost a tak jako chodíte k zubaři s dobrou reputací, tak my můžeme být Vaším dvorním IT partnerem. Proč?

Dvakrát měříme, jednou řežeme.

(Pro techniky - Více než jednou, ale méně než třikráte, určíme velikost fyzikální či chemické veličiny, a méně než dvakráte, ale více než nulkrát použijeme způsobu obrábění, jímž se části materiálu od sebe oddělují.)

Prostě - řídíme se ověřenými postupy. Neřídí nás náhoda, ani systém pokus – omyl.

Vytrhneme trn z paty.

(Pro techniky – Extrahujeme zašpičatělý výrostek stonku rostliny ze spodní části dolní končetiny, ve zlomu části lýtkové a chodidla.)

Jednoduše - šetříme zákazníkům čas, starosti i peníze na vlastní podnikání. Jsme průvodci skrze džungli IT a je nám jedno, jestli zrovna prosekáváme cestu lovcům, dřevorubcům, vědcům nebo prezidentům.

Neděláme kozla zahradníkem.

(Pro techniky – Nečiníme samce Capra aegagrus hircus dělníkem pro údržbu okrasných pozemků obklopujících stavení.)

Jsme sehraný tým, který ví, co dělá. Vaši firmu nezahltíme ani hlučným hardwarem, ani množstvím nesrozumitelných faktur. Vše důkladně prozkoumáme a navrhneme nejlepší řešení. A nebojte se, i když jsme ajťáci, budeme na Vás mluvit lidskou řečí.

Takže, chyťte příležitost za pačesy, než bude pozdě bycha honit!


Pojďme společně udělat svět lepším!

Byznys není jen o výdělku. Jsme úspěšní, ale uvědomujeme si, že je důležité podpořit i ty, kteří v životě neměli štěstí nebo jim nebylo dáno plného zdraví. Rozhodli jsme se tedy, že podpoříme poměrnou částí charitativní projekt dle Vašeho vlastního výběru.

Chcete znát bližší detaily? Kontaktujte nás prosím!