Naši uživatelé si užívají...

Vítejte v nejnudnější části všech webů celého světa, stati většinou zvané „O firmě". Co jsme tedy ve stručnosti zač? Jsme především lidé. Z původní partičky nadšenců jsme po deseti letech vyrobili sebevědomou společnost střední velikosti. Stojí za námi mnohaleté úsilí jedinců, kteří své pracovní životy spojili pod značkou Českomoravské informační systémy a vcelku spontánně tak vytvořili fungující tým.

Bez práce nejsou koláče.

(Pro techniky - Při poklesu produktivity výdělečné činnosti vykonávané v rámci pracovněprávního vztahu na nulu, projeví se totální nedostatek kruhového pečiva, působícího obezitu obyvatelstva.)

  • Jsme firmou lidí, kteří věří, že týmová spolupráce a kvalita odvedené práce pro zákazníka musí stát vždy na prvním místě.
  • Věříme, že prohlubováním znalostí a vzděláváním kolegů sázíme na tu správnou kartu v kvalitě služeb.
  • Stojíme na našich týmových schopnostech a sloužíme zákazníkům. Dlouhodobě.
  • Nájezdnický styl „přijet, rychle vydělat za jakoukoli cenu a tiše zmizet" se nám příčí. Jako firma střední velikosti jsme si vědomi, že pro nás nebude nikdy jednoduché stát hrdě proti velkým a silným korporacím – proto na sobě neustále tvrdě pracujeme.

Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci.

(Pro techniky - Nevládneme tak velkým majetkem, který by stačil na pokrytí dodatečných nákladů spojených s pořízením nekvalitních předmětů.)

Mnoho potenciálních zákazníků přichází za námi s požadavky na co nejlevnější řešení. Abychom mohli garantovat kvalitu (a to nejen v rámci pravidel certifikací ISO), nemůžeme si dovolit poskytnout produkt, který by byl kompromisem. Proto zákazníky, kteří chtějí za každou cenu ušetřit, musíme s díky odmítat. Na sumu vyčíslující celkové řešení je nicméně zapotřebí se dívat nejen z pohledu prvotních pořizovacích nákladů, ale z pohledu celého životního cyklu. Je to jako v automobilovém průmyslu - také si můžete pořídit levné auto, jehož pořizovací cena je v porovnání s ověřenými značkami o dost nižší. Jenže během životního cyklu pak na spotřebě, servisu a příplatkové výbavě, zaplatíte mnohem víc. A to se nebavíme o uživatelském komfortu a požitku z jízdy.

Neorijentujeme se proto na nejlevnější řešení, ale na to nevýhodnější z dlouhodobého hlediska, zejména co se týká uživatelského komfortu, spolehlivosti, jednoduchosti a náročnosti na správu.

Kontakt

Českomoravské informační systémy s.r.o.
Na Sypkém 89/9
180 00 Praha 8

Tel.: +420 222 745 000
GSM: +420 775 775 667
Email: info@cmis.cz

Číst dál...

Projekt OPPI a OPLZZ

OPPI - Centrum sdílených služeb, poskytování systémové správy informačních a komunikačních systémů.

OPLZZ - ČMIS – Odborným vzděláváním ke službám s vysokou přidanou hodnotou.

Číst dál...

Certifikace

Kvalita. Kvalita. Kvalita. Chcete důkaz místo slibů? Tady je. ISO 9001:2008 Mezinárodní symbol kvality, která časem nevyprchá. My, Českomoravské informační systémy, jsme si stanovili cíle a plány, které pomocí nastavených procesů realizujeme.

Číst dál...

Kariéra

Chcete se stát součástí našeho týmu? Kontaktujte nás prosím na adrese personalni@cmis.cz nebo na tel. čísle 775 775 667. Těšíme se na spolupráci!

 

 

Číst dál...