Certifikace

Kvalita. Kvalita. Kvalita. Chcete důkaz místo slibů? Tady je.

ISO 9001:2008

Mezinárodní symbol kvality, která časem nevyprchá. My, Českomoravské informační systémy, jsme si stanovili cíle a plány, které pomocí nastavených procesů realizujeme. Abychom byli při všem, co děláme, kvalitní, je naše práce měřena a monitorována. A protože se nám nejvyšší kvalitu daří dlouhodobě udržovat, získali jsme pro naši práci mezinárodní certifikát kvality – týká se oběhu dokumentů, lidských zdrojů i infrastruktury, procesů komunikace se zákazníky i hodnocení dodavatelů.

ISO 20000-1:2005

Týká se nejen obecné úrovně vysoce kvalitních služeb, ale je vztaženo přímo na oblast IT. Tato norma určuje přímo procesy, které musí být v organizaci implementovány. Na první pohled by se mohlo zdát, že certifikát ISO 20000 je důležitý pouze pro nás - pro poskytovatele IT služeb, jako nástroj pro vyšší konkurenceschopnost. Není to tak docela pravda - samotné vytvoření systému managementu služeb nám dává do rukou mocný nástroj pro řízení vlastní organizace a vy se můžete spolehnout, že nám půjde práce hezky od ruky a bez chyb. Už se Vám někdy stalo, že jste poslali zboží na reklamaci a dodavatel ji nebyl schopen ve stanovené lhůtě vyřídit? Poslali jste do nějaké společnosti dopis a ten se záhadně ztratil? Nebo Váš požadavek vůči dodavateli byl neúplně nebo dokonce vůbec vyřešen v dohodnutém termínu? To se Vám u nás jednoduše stát nemůže. Provozní chyby jsou díky ISO 20000 eliminovány na naprosté minimum.

ISO 27001:2005

Na tento certifikát jsme obzvlášť pyšní. Jednak se jím v oblasti IT může v České republice pyšnit jen velmi málo společností, co je ale důležitější – zajišťuje a prokazuje vysokou míru a kvalitu managementu bezpečnosti informací. Vaše důvěrná data tak nemohou být zneužita. Říkáte si, že to zní nějak moc jednoduše? Ano zní. Ve skutečnosti to tak jednoduché ale není. Abychom si certifikát zasloužili, musíme dbát na přísné bezpečnostní standardy v rámci IT systémů a procesů a dlouhodobě se o bezpečnost informací starat, prověřovat možné rizikové oblasti a reagovat na stále nově vznikající bezpečnostní rizika. A v tom jsme dobří. Vy tak můžete mít klidné spaní a o svá data se nemusíte obávat.

Microsoft Silver Hosting Partner

Českomoravské informační systémy jsou jednou z mála firem v České republice, které se mohou prezentovat jako Silver Hosting Partner společnosti Microsoft. Pro naše zákazníky to znamená jistotu nejvyšší odbornosti v oblasti poskytování hostingových služeb, nejvyšší úrovně technického zázemí a celkově významného postavení na trhu. Není to jen obyčejný certifikát, který by nám Microsoft udělil za to, že prodáváme hodně MS produktů. Je to těžce vydřené osvědčení o tom, že naši technici procházejí těmi nejnáročnějšími testy a zkouškami. Je to certifikát, kterého si velice vážíme, protože víme, kolik dřiny se za ním skrývá.

Toto jsou naše hlavní vysvědčení. Další firemní a dílčí certifikáty našich jednotlivých specialistů Vám rádi představíme osobně.