Udržujeme IT v kondici

Volali jste někdy svému ajťákovi a ten se místo odpovědi začal sám vyptávat: „jakou máte IP adresu? Jaký OS používáte? Měnili jste něco v ChangeLogu?" K dalšímu telefonátu už jste se raději neodvážili? Jde to i jinak a my víme jak...

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.

(Pro techniky - Při nadměrném zvyšování pohybu dolních končetin ve značném časovém rozpětí za účelem dosažení naplnění sloučeninou vodíku a kyslíku křivule s držadlem dojde jednoho dne k uvolnění molekul spojujících tuto křivuli s oním držadlem, čímž se jmenovaný předmět rozdělí na dva segmenty.)

  • „Zbavte se problémů s IT" není totiž v Českomoravských informačních systémech prázdná fráze. Díky našemu automatizovanému systému monitoringu Vás totiž na možný problém upozorníme ještě předtím, než vůbec nastane.
  • Příklad? Třeba sledujeme celkový objem vašich firemních dat a také to jak rychle přibývají. Blíží-li se nedostatek místa na disku, upozorníme Vás na to a rovnou i odhadneme, kdy Vám dojde místo úplně. Máme tak dostatek času blížícímu se problém předejít.
  • Váš ajťák se může věnovat strategickým záležitostem a neřešit malicherné akutní problémy, které jsou sice banální, ale jejich řešení zabere hodně času.

Podpora zákazníkům

Děláme to jinak a jsme na to hrdí! IT podpora zákazníkům jako taková zákazníky většinou děsí – musí totiž vstoupit do kontaktu s ajťákem, tou divnou osobou co mluví jiným jazykem. Ne v Českomoravských...

Číst dál...

Ke stažení

Číst dál...