Inovace začíná...

21. století je stoletím informací. Kdo má informace a umí je rychle zpracovat, setřídit a udělat z nich závěry, tak se mílovými kroky řítí kupředu před konkurencí. Bez IT už se dnes o své zákazníky určitě dobře nepostaráte. A proto jsme tu my – aby se Vašemu podnikání dařilo. Proč nám na tom tak záleží? Protože pak se bude dobře dařit i nám.

Láska hory přenáší.

(Pro techniky – Kinetická energie eroticky motivovaného bilaterálního, zpravidla heterosexuálního vztahu může být použita k transferu vysokých geologických útvarů.)

Naše produkty jsou navržené tak, aby se měl váš hardware se softwarem rád. Aby spolu žili šťastně, navzájem si byli prospěšní, aby se moc nehádali a aby se uměli adaptovat na nenadálé situace. Zkrátka aby spolu žili šťastně, ať se děje, co se děje. Navždy.

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

(Pro techniky – Nelehké snažení v prostoru vyčleněném pro trénink se změní ve snadnou orientaci a rozhodné počínání na pozemku určeném pro střet dvou znepřátelených stran.)

Jsme posedlí novými technologiemi a skvěle se v nich orientujeme. Baví nás to a jsme v tom dobří. Navíc to děláme už dlouho.

Za těch několik let vývoje známe souvislosti a víme, co potřebujete. Víme, jak to udělat, aby to nestálo miliony a aby to opravdu fungovalo.

ČMIS Kancelář Online

ČMIS Kancelář Online Vám nabízí snadný přístup k datům a k pracovní ploše počítače na jakou jste zvyklí odkudkoli, kde je připojení k internetu. A to nejen z Vašeho počítače, ale z jakéhokoli zařízení schopného připojit se k internetu. Co je hlavní? Data jsou dokonale zabezpečena...

Číst dál...

Infrastruktura & Hardware

IT infrastruktura, hardware, nebo jak my ajťáci říkáme jednoduše „železo“ je nezbytnou součástí a prvním předpokladem všeho, co si pod pojmem IT představíte. Na základě naší posedlosti technologiemi neustále ladíme železo...

Číst dál...

Chytré nástroje

Využijte chytrých nástrojů, které Vám pomohou získat jasnější představu o tom, kolik může stát profesionální řešení Vašeho IT, kolik skutečně stojí Vaše stávající IT a jak obstojí tyto dvě varianty v kvalitativním srovnání. Přehledně zpracované výsledky si ve formátu PDF můžete poslat...

Číst dál...