Nehledejte řešení, řešení si našlo Vás.

Čekali jste, že tady budeme psát bláboly o efektivitě, optimalizaci a podobně? Tak to jste vedle, my to děláme jinak! Nebudeme Vás totiž nutit přizpůsobovat firmu technologiím, ale technologie přizpůsobíme Vaší firmě.

Jednoduše Vám nalijeme čistého vína.

(Pro techniky – Simplicitně naplníme nádobu aseptickým nápojem vzniklým odzrněním, lisováním, fermentací a školením hroznů révy vinné.)

Jak?

  • Zjistíme, jaké jsou Vaše představy - jak pracujete a co ke své práci používáte.
  • Využijeme naše zkušenosti z dlouholeté praxe, vžijeme se do Vaší situace a navrhneme řešení. Někdy jedno, jindy více variant.
  • Když se bude líbit, dodáme jej rovnou tzv. „na klíč". Nejsme závislí na žádném dodavateli ani technologii, nemáme tedy důvod nutit Vás do něčeho, co není stoprocentní.
  • Vysvětlíme Vám veškeré výhody a nevýhody různých „řešení" tak, abyste je byli schopni jednoduše porovnat mezi sebou a abyste černé na bílém viděli, kolik to celé bude stát.

Jdeme na to s fortelem.

(Pro techniky – Stavíme se k věci se zručností a dovedností nabyté dosavadními zkušenostmi vyplynulými z praxe.)

Sečteno a podtrženo: V Českomoravských informačních systémech děláme poctivé řemeslo a pomáháme tak zákazníkům procházet džunglí světa IT s lehkostí a bez starostí. Těch máte jistě dostatek s vlastním byznysem. Není až tak důležité, co děláme. Důležité je jak to děláme a co z toho bude mít Vaše firma.

Řešení dle odvětví

Více než deset let zkušeností a vývoje nových technologií nám dalo obrovský rozhled. Všichni víme, jak se IT oblast rychle posouvá směrem vpřed. My neokoukáváme. Jsme piloty online vývoje. Není to jednoduchá role...

Číst dál...

Business řešení

Každá úspěšná společnost využívá informační systém jako stavební kámen evidence a plánování vnitrofiremních procesů. Obchodní společnosti je potřebují pro evidenci komunikace se zákazníky, účetní společnosti zase ERP systémy...

Číst dál...

Řešení dle velikosti společnosti

Na velikosti nám nezáleží. Vyřešíme IT v malém podniku stejně jako v nadnárodním kolosu. Spokojení budou všichni stejně. Je nám jedno, kolik máte zaměstnanců, v jakém odvětví se pohybujete, jestli máte pobočky...

Číst dál...

Řešení pro partnery

V aplikačním hostingu jsme jedničky. Ale: Ve dvou se to lépe táhne. (Pro techniky - Při počtu činitelů větším než jedna a menším než tři má dynamika tažné síly větší účinnost.)
A proto hledáme vhodné partnery...

Číst dál...