Řešení dle velikosti společnosti

Na velikosti nám nezáleží. Vyřešíme IT v malém podniku stejně jako v nadnárodním kolosu. Spokojení budou všichni stejně. Je nám jedno, kolik máte zaměstnanců, v jakém odvětví se pohybujete, jestli máte pobočky a lidi v terénu nebo s jakým informačním systémem pracujete. Pomůžeme všem. Rychle, dobře a bez zbytečných řečí kolem.

Malé ryby taky ryby.

(Pro techniky - Vodomilní obratlovci nepatrných rozměrů nejsou ničím jiným, než vodomilnými obratlovci.)

  • Malí podnikatelé a podniky většinou řeší nedostatek know-how, IT nerozumí a nemají se na koho obrátit. Potřebují evidovat úkoly a vykazovat práci, potřebují komunikovat a o IT se vůbec nestarat. Jakákoliv odchylka od normálu stojí neúměrně času a opravy příliš mnoho peněz. My v Českomoravských informačních systémech vám pomůžeme.
  • Středně velké podniky už většinou mají alespoň jednoho vlastního ajťáka a většinou na něj mají přehnané nároky. Zajistí sice běžnou administraci systému a sítě, vyřeší problém s tiskárnou a nakoupí hardware, ale konfiguraci serverů a zajištění bezpečnosti vašich dat byste přece jenom měli nechat na někoho, kdo má dostatečné know-how, skříň plnou certifikátů a za sebou stovky a stovky hotových projektů. Co třeba ČMIS?
  • Velké podniky a korporace mají vlastní IT oddělení, řeší ovšem úplně opačný problém než malé a střední firmy. Know-how mají tolik, že řídící pracovníci přestávají svému IT oddělení rozumět, respektive jim nezbývá nic jiného, než se spolehnout na pravdivost informací, které od svých ajťáků dostanou. A jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj. Polovinu činností Vašeho IT můžete s klidem svěřit k externí správě, kvalita se nezhorší, spíše naopak. Co se ale zlepší výrazně, je částka na faktuře. A pokud se Vám myšlenka vnější správy nezamlouvá, poskytneme vám dokonalý pohled zvenčí – můžete porovnat vlastní IT s názorem nezávislých odborníků.

Jednoduše, ať samostatný živnostník nebo mezinárodní společnost s mnoha pobočkami – každý u nás najde řešení. Navždy.